PUHKEMAJAD

Kodukord
Voodikohad Köök WC/dušš Hind
(juun-aug)
Hind
(sept-mai)
Lisakoht
(diivanil)
4+2 + + 350€  380€ 50€/inimene

Igas majas on 2 magamistuba 4-6 inimese aastaringseks majutamiseks. Kõikides majades on elutuba, köök, WC, duširuum ja mõnus terrass.

Adila puhkemajad Armastus, Valgus ja Küllus asuvad looduslikult kaunis kohas, pakkudes hubast ja privaatset olemist seltskondadele ja peredele. Adila on suurepärane koht, kus aeg justkui peatuks. Majades ei ole televiisorit, internetti ega kella. See on ideaalne koht võtta aega iseendale, oma perele või sõpradele ning laadida oma vaimu ja meelt. Viibides palkmajas, keset loodust, rahuneb maha nii mõnigi ärev mõte. Ideaalne peatuspaik nii Adila puhkekeskuse sündmuste osalejatele kui ka korraldajale.

Puhkemajad Armastus, Valgus ja Küllus asuvad Adila puhkekeskuse südamest eemal ja üksteisest mõõdukas kauguses, jättes igale majasviibijale piisavalt privaatsust. Igal majal on oma terrass, kus on mõnus hommikukohvi juua ja langevaid päikesekiiri nautida. Puhkemajad on ehitatud suure missioonitundega, kus iga maja kannab ja õhkab oma nimetatud väärtust: armastust, valgust või küllust.

Maja saab üürida aastaringselt, nii lühema- kui ka pikemaajaliselt.

Hind
(juun-aug)
Hind
(sept-mai) 
Lisakoht
diivanil
350€ 380€ 50€/inimene

Pühali Heaolukeskus
OÜ Sõeru talu, Pihali küla, Kohila vald 79701 Raplamaa
Asukoht kaardil ⎢Helista: +372 5590 8800 ⎢ E-R 9 – 17
E-post: info@pyhali.ee

KodukordAsendiplaanIsikuandmete töötlemine