SUVEMAJAD

Kodukord
Voodikohad Köök WC/dušš Hind
(sept-mai)
Hind
(talvekuudel)
Lisakoht
(diivanil)
4+2 + + 200€  €  50€/inimene

Mõlemas palkmajas on 2 magamistuba kuni 6 inimese majutamiseks suveajal. Majas on elutuba, köök, duširuum, WC ja mõnus terrass. 

Adila suvemajad Ausus ja Õnn asuvad looduslikult kaunis kohas, pakkudes privaatset olemist seltskondadele ja peredele. Adila on suurepärane koht võtmaks aega iseendale, oma perele või sõpradele ning laadida oma vaimu ja meelt. Viibides suvemajas, keset loodust, rahuneb maha nii mõnigi ärev mõte. Ideaalne paik mõnusaks peatuseks ka Adila puhkekeskuse sündmuste osalejatele ja korraldajatele.

Suvemajad Ausus ja Õnn asuvad Adila puhkekeskuse südamest eemal ja üksteisest mõõdukas kauguses, jättes majas viibijale piisavalt privaatsust. Palkmajades Ausus ja Õnn on 2 magamistuba, elutuba, köök ja duširuum. Üks maja mahutab mugavalt 4 inimest, koos lisakohtadega elutoa diivanvoodil 6 inimest. Mõlemal majal on oma terrass, kus on mõnus langevaid päikesekiiri nautida. Suvemajad on ehitatud suure missioonitundega, kus mõlemad majad kannavad ja õhkavad oma nimetatud väärtust: ausus ja õnn.

Suvemaju Ausus ja Õnn saab üürida kevadest sügiseni, lühiajaliselt ja pikemaajaliselt, nii ükshaaval kui ka korraga.

Hind
(mai-sept)
Hind
(talvekuudel)
Lisakoht
diivanil
200€ 50€/inimene

Sõeru talu, Pihali küla, Kohila vald 79701 Raplamaa
Asukoht kaardil ⎢Helista: +372 5685 6036 ⎢ E-R 9 – 17
E-post: info@adila.ee

KodukordAsendiplaanIsikuandmete töötlemine